שאלות ותשובות

תחום הדוגמנות מושך אנשים רבים, בחורים וגם בחורות אשר חולמים על קריירה בתחום. אך יחד עם זאת מעורר גם שאלות ותהיות רבות, בעיקר בקשר לצעדים הראשונים אל תוך עולם הדוגמנות. הכנו עבורכם תשובות לשאלות נפוצות אשר מפנים אלינו אלו המעוניינים להירשם לסוכנות הדוגמנות HH Models:

לאלצורך ההרשמה הראשונית ניתן לשלוח תמונות שצולמו ממכשיר נייד או כל מצלמה אחרתגם אם לא הופקו על ידי צלם מקצועיובלבד שיהיו באיכות טובה

הסוכנות תוכל להמליץ על כמה צלמים שהיא מחשיבה כטובים ואמינים, ההתנהלות היא מול הצלמים בלבד ולסוכנות אין יד בדבר, חשוב לציין שזה שיש לך בוק לא אומר שהתקבלת לסוכנות ולהפך.

לא, סוכנות הדוגמנות HH Models אינה גובה תשלום בשום צורה, ההפך הוא הנכון מיוצגי הסוכנות מקבלים שכר בגין כל יום צילום שבו הם משתתפים.

על מנת לבחון את התאמת המועמד/ת אנו זקוקים לתמונות ברורות המציגות חצי גוף או גוף מלא.  יש להקפיד על תאורה טובה (רצוי אור יום) ומבט אל המצלמה. אין להשתמש בכובע, משקפי שמש ואין לבצע עריכה גרפית לתמונה.

הסוכנות מייצגת גם חיילים וסטודנטים אבל זה תלוי בזמינות שלהם להגיע לימי הצילומים אשר מתקיימים בדרך כלל באמצע השבוע. מסיבה זו זה לא רלוונטי עבור מי מי שזמין אך ורק בסופי שבוע.

קיים ביקוש לדוגמנים ודוגמניות בכל הגילאים, וזה כולל גם ילדים. סוכנות הדוגמנות HH Models מייצגת ילדים בכל הגילאים, פרט לתינוקות מתחת לגיל שנה; הדבר אסור על פי חוק.

הסוכנות מייצגת דוגמנים ודוגמניות בוגרים בכל הגילאים מגיל 16 ועד לגיל 80.

לא, אין קריטריונים ספציפיים וזה משתנה בהתאם לגיל של המיוצג ולמחלקה אליה הוא משתייך. בעולם הפרסום והבידור ישנו ביקוש לדוגמנים בעלי מאפיינים שונים, בכללי נוכל להגיד שהשאלה הנשאלת בקבלת מועמד חדש היא כמות העבודה שנוכל לספק לו.

התשובה היא לא, לסוכנות אין מחלקה של רקדנים/זמרים אלא רק של דוגמנות ומשחק. אל יחד עם זאת זה יכול להיות יתרון, מדי פעם יש צורך ביכולות אלו בתפקידים בפרסומות, סרטים, סדרות, וסרטי תדמית.

סוכנות הדוגמנות HH Models מציעה לכם מבחר סוגי עבודות דוגמנות הכוללות: פרסומות לטלוויזיה ומדיות שונות, צילומי אופנה, תצוגות אופנה, תפקידי משחק בסרטים וסדרות, צילומי סטילס ווידאו לחברות מסחריות כגון משקפיים, קוסמטיקה תכשיטים וכו‘, סרטי תדמית ועוד.

זמן החזרה המשוער בתקופה זו הוא עד חודש, אם הגשתם מועמדות ועברו 3 שבועות וטרם חזרו אליכם ניתן להתקשר אל משרדנו על מנת לברר את סטטוס הבקשה.

כן, ניתן להגיש מועמדות לדוגמנות ידיים, אך חשוב לדעת שאין ביקוש גבוה לדוגמנות ידיים אלא רק ביקוש מזדמן. תוכלו להגיש מועמדות לדוגמנות ידיים דרך אתר האינטרנט.

he_ILHebrew